top of page

Referanslar

Büyükada'daki mekanda ilk düğünü Zeynep sayesinde yaptık. Sıradışı, samimi ve çok ince detayları düşünülmüş bir geceydi. Yabancı misafirlerimizin de keyif aldığı güzel bir organizasyon oldu. Teşekkürler.

Nurşen Onur

 

Düğünümüzde hiç bir detayı atlanmadan, masa düzeninden çiçeklere, personelinden yemeklerine kadar en ince detaylarına kadar çok başarılı bir organizasyona imza attığı, bizi ve gelen misafirlerimizi büyülü bir ortama giriyormuş hissi yarattığı için, başta Zeynep Püsküllü Rize'ye ve çalışma arkadaşlarına bir kez daha teşekkür ederiz.

Pınar & Çağdaş Erez

 

Cunda Adası’nın yol gitmez bir ucundaki plajında hayalimizdeki düğünü gerçekleştirdik. Bu hayalin gerçekleşmesinde bizden yardımlarını esirgemeyen Zeynep’e her şey için teşekkür ederiz. Bulduğu muhteşem ortestra, servisten herkesin memnun kaldığı catering şirketi ve tam hayalimizdeki gibi deniz kenarında bir düğün süslemesi için.

Bilge & Oğuzcan Tuncay

 

Düğünümüz için Zeynep bize deniz konseptini önerdi ve önerisini büyük bir yaratıcılık ile gerçeğe dönüştürdü. Gecenin dizaynı hem bizi hem de davetlileri oldukça etkiledi. Masa ve sandalye düzeni, gelin tagı, gelin yolu, peçeteler, deniz yıldızları, istiridye kabukları, suda yüzen mumlar ve buram buram deniz konsepti içeren bir çok detay... Hepsi çok zarifti. Yardımlarından dolayı Zeynep'e çok teşekkür ederiz.

Aysun & Ufuk Gül

 

bottom of page