top of page

Biyografi

Zeynep Püsküllü Rize, 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler mezunu olan Zeynep, Londra'da University of Wales'de 'Pazarlama' master programını tamamladı.

 

Zeynep Püsküllü Rize, Türkiye’ye döndükten sonra iki sene bir PR şirketinde çalıştı. Gerek öğrencilik hayatı boyunca yer aldığı sosyal gruplarda ve gerek iş hayatı boyunca çeşitli kurumsal organizasyonlarda yer alan Zeynep, kendi düğününün organizasyonu ile birlikte bu alandaki başarısını profesyonel hayata taşımaya karar verdi.

 

Boğaziçi Üniversitesi’nde aldığı eğitim ile, Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği (YEPUD)’un verdiği ‘Etkinlik Yönetimi Sertifika'sı sahibi olan Zeynep, bu eğitim sürecinde Türkiye’nin en başarılı organizasyon firmalarının sahiplerinden çeşitli eğitimler aldı ve onların gerçekleştirdiği organizasyonlarda da görev alma fırsatı buldu.

 

Zeynep Püsküllü Rize, özel günlerinde organizasyon sahiplerine farklı konseptler ile butik işler sunmayı ve onların mutluluğuna ortak olmayı amaçlıyor.

bottom of page